Lüks otomobilin farını çaldılar

Sultanbeyli’de oto galerinin önünde park halindeki lüks otomobili hedef seçen hırsızlar, tornavida ile aracın farını sökerek çaldı. Şüpheliler alarmın çalması ile kaçarken, hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Sultanbeyli’de korkunç kaza!

Sultanbeyli’de aşırı süratli olduğu iddia edilen otomobil, yoldaki buzlanma nedeniyle sürücüsünün kontrolünden çıkarak manevra yapan TIR’a çarptı. Kazada otomobil içerisindeki 3 kişi sıkışarak yaralandı.

Sultanbeyli’de dehşet dolu anlar

Sultanbeyli’de 4 katlı binanın çatısında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sırasında çatı katında bulunan 11 yaşındaki engelli Yasemin Sülünlü içeride mahsur kaldı. Yangın ekiplerin müdahalesi sonucu söndürülürken, mahsur kalan kız çocuğu hayatını kaybetti. Haberi duyan ailesi ve yakınları sinir krizi geçirdi.

Kentsel Dönüşümde Yeni Dönem

İlçenin asırlık problemi olan mülkiyet konusunun Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in gayretleri neticesinde çözüme kavuşmasının ardından Sultanbeyli’de kentsel dönüşüm çalışmalarına başlandı. Bu kapsamda Sultanbeyli Belediyesinin ilçenin tamamını kapsayan, kentsel dönüşümü teşvik …

SUGEM’de yüz yüze eğitim başladı

Sultanbeyli Belediyesi bünyesinde ücretsiz eğitim sağlayan Sultanbeyli Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezleri’nde (SUGEM) Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan mezun öğrenci grupları için yüz yüze eğitim başladı. 8 ve 12. sınıf öğrencileri ise online eğitime devam ediyor.