MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt; Ülkücü Hareket Kartal’da Şahlanacak

Milliyetçi Hareket Partisi Kartal İlçe Teşkilatı Ramazan ayı münasebetiyle bölgedeki gazetecileri iftar programında ağırladı. Katılımın yoğun olduğu İftar programına MHP’nin 28. Dönem Milletvekili adayları, MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt ve yönetim kurulu üyeleri, parti üyeleri katılım sağladı.

İftar programı duaların okunmasıyla başladı. Oruçların açılmasının ardından MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt, katılımcılara hitaben bir konuşma gerçekleştirdi.

İlçe başkanı seçildikten sonra gerçekleştirdiği çalışmalar ve son yaşanan deprem felaketi nedeniyle yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kurt konuşmasının devamında; “Parlamentoda güçlü bir MHP göreceğiz. Ben vatandaşlarımızdan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan’a, Milletvekili seçimlerinde de parlamentoda da MHP’ye oy vermelerini rica ediyorum. Genel seçimlerden sonra biz bölgemizde çalışmalarımıza hız vereceğiz. Biz belediye seçimlerinde Kartal’ı Cumhur İttifakı olarak kazanacağız. Belediyenin çalışmalarından memnun değiliz. Bir sene sonra Cumhur İttifakı olarak Kartal Belediyesi’ni aldığımızda ilçemizin nasıl değişeceğini hep beraber göreceğiz” dedi.

Kurt’un konuşmasının ardından söz alan MHP 28. Dönem İstanbul 1. Bölge Milletvekili adaylarından Murat Şahin, Hilal Dilber, İlker Çakıroğlu kendilerini tanıtan birer konuşma gerçekleştirdiler.

Konuşmaların ardından program sona erdi.