Kartal Belediyesi Muhtarları Ağırladı

Belediyenin organize ettiği yemeğe Kartal belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal İlçe Emniyet Müdürü Sinan Dallı, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz, Kartal Müftüsü Mehmet Öztürk, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, Mahalle Muhtarları ve basın mensupları katıldı.

Program öncesinde Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve Kaymakam Abdullah Demir masaları tek tek gezerek muhtarların gününü kutladılar.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Kartal belediye Başkanı Gökhan Yüksel, muhtarlarla birlikte bir ekip ruhuyla çalıştıklarını vurguladı. Yüksel konuşmasında; “Bugün burada Kartal’a hizmet için çalışan tüm arkadaşlarımızla buradayız. İnsanların talepleriyle dertlenmek ve insanların sorunlarına çözüm üretmek büyük bir emek gerektiriyor. Bu emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Biz belediye muhtarlarımızdan olabildiğince faydalanmaya ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmetler üretmeye çalışıyoruz. Bu hizmet yarışında bir ekip olarak Kartal’da daha iyi hizmetler verebilmek için aynı heyecanla çalışacağınızdan hiç şüphem yok. Hepiniz tekrar muhtarlar gününü kutluyorum” dedi.

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir ise muhtarlık görevinin yüce bir meslek olduğunu vurguladı. Demir konuşmasında; “Muhtarlıklar vatandaşlarımızın ulaştığı devletin ilk kurumudur. Her derdi olan ilk olarak muhtarlığa gider. Bu anlamda muhtarlık zor ama manevi tatmini büyük bir görevdir. Muhtarlarıma sağlıklı bir görev hayatı diliyorum” dedi.

Kartal Muhtarlar Dernek Başkanı Salim Coşar ise yaptığı konuşmada, mülki idare amirlerine kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Coşar Kartal’da muhtarlara verilen önemin diğer ilçelere oranla daha iyi olduğunu belirterek bu desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve Kartal Kaymakamı Abdullah Demir’e teşekkür etti.

Program konuşmaların ardından toplu resim çekimiyle son buldu.