İYİ Parti Kartal İlçe Başkan Adayı Eren Soylu; “Amacım küskünleri, kızgınları tekrar İYİ Parti’de birleştirmek”

Titanic Otel’de açıklamalarda bulunan Eren Soylu, tek amacının küskünleri, kızgınları tekrar İYİ Parti çatısı altında buluşturmak olduğunu vurguladı.

Kendini tanıtarak açıklamasına başlayan Soylu şu ifadeleri kullandı;
1991 yılında Elazığ’da doğdum, evli ve iki çocuk babasıyım. Gümüşhane Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’ni bitirdim. Beykent Üniversitesi’nden İnşaat Yüksek Mühendisi olarak mezun oldum. Erken yaşta iş hayatına atıldım ve halen inşaat ve otelcilik sektörlerinde faaliyete devam ediyorum.

İYİ Parti kurulduğunda; Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’nin kararlı tutumu, dik duruşu ve Türkiye’miz için neler yapabileceği hakkında söyledikleri beni çok etkilemişti. Böylelikle İYİ Parti’nin mensubu olmalıyım, bu partide aktif siyaset yapmalıyım diye düşündüm ve siyasete atıldım.

Aynı, hayatta olduğu gibi, siyasi kariyerimde de Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde Türk Milliyetçiliğinin gerektirdiği ahlakla bu yolda ilerliyorum. Bugün de buraya İYİ Parti Kartal ilçe Başkanlığı’na adaylığımı açıklamaya geldim. Bize kırgın olanların gönlünü almaya, sizlerle birlikte iyi olmaya geldim.

Kartal’ı birleştirmeye, herkesi kucaklamaya geldim. Bir baba olarak çocuklarımın, çocuklarımızın yarınlarına ışık tutmak, milletimizin kaygılarını dindirmek için girdiğim bu yolda sizlerle el ele yürümek isterim. Gelin birlikte onaralım. Köprüleri yeniden kuralım.

Partimizin, ilçemizin ve en önemlisi aziz milletimizin kazanması adına taşın altına elimizi birlikte koyalım. Ben ekip olmaya, çok çalışmaya hazırım. Gelin Kartalı birleştirelim, bütünleştirelim.”