Başkan Yüksel, CHP’den yeniden aday

Kartal Belediye Başkanlığı görevini yürüten Gökhan Yüksel, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) yeniden aday gösterildi.

Kartal Belediye Başkanı Yüksel konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli, Büyük Ailem Kartal

2019’dan bugüne, birlikte daha yaşanabilir, daha güzel bir Kartal yaratabilme vizyonu ile hep birlikte çalıştık. Ortak akıl ve dayanışma ile, ulaşılabilir belediyecilik anlayışını getirdik; sorunlarımıza hep birlikte çözümler bulduk; başarılarımızı hep birlikte kutladık.

Altyapı ve üst yapı projelerimizle, çevreci sürdürülebilir projelerimizle, eğitim ve gençlik projelerimizle, ulaşım ve sosyal hizmetler projelerimizle Kartallı komşularımızın yaşam standartlarını yükseltmeyi amaçladık.

Ülkemizin karşılaştığı ekonomik sarsıntılar, afetler ve birçok olumsuzluğa rağmen kaynaklarımızı verimli ve kontrollü bir şekilde kullanarak, yuvamız Kartal’a artı değerler kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz.

Bunlar, belediye görevinin ötesinde, komşuluk ilişkilerimizin getirdiği sorumluluklardı.

Sizlerin desteği, güveni ve gücüyle, 2024 seçimlerinde de birlikte olmak, sizinle birlikte Kartal’ın gelişimine katkıda bulunmak istiyorum. Haydi kartal daha yapacak çok işimiz var.

Sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”