AK Parti Kartal’ı boş bırakmıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Seçimlerin 14 Mayıs’ta yapılacağını açıklamasının ardından, siyaset gündemi hareketlenirken bu hareketlilikten Kartal da nasibini alıyor.

Bunun bir örneği ise bugün Kartal’da gerçekleşti.

AK Parti, 4 İstanbul Milletvekiliyle Kartal’a çıkarma yaptı.

İstanbul Yeni Haber‘de yer alan habere göre, partinin Kartal’da Sivil Toplum Kuruluşları (STK), kanaat önderleri, engelli aileler ve iş adamlarını ziyaret ederek istek ve taleplerini dinlediği kaydedildi.

Ziyaretlere ilişkin bir basın bildirisi yayınlayan AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, aylardır yüz yüze 100 gün ve birlik irade zafer programları kapsamında ara vermeden sürekli sahada vatandaşla iç içe olduklarını söyledi.

Vatandaşların kendilerine olan teveccühünün her zamanki gibi yüksek olduğunu aktaran Taşyürek, “Vatandaşımız bir problem varsa, o problemin çözümünü de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kadrolarının yapacağına inanıyor. Ve sonuna kadar bizim yanımızda duruyor.” dedi.

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek’in önderliğinde ve AK Parti Kartal İlçe teşkilatının büyük özverisiyle gerçekleşen programa, AK Parti İstanbul milletvekilleri Erol Kaya, Hulusi Şentürk, Serkan Bayram ve Eyüp Özsoy katıldı.