ADD Kartal’dan Duygulandıran Üye Katılım Töreni

Kısa bir süre önce hayatını kaybeden şube Başkanı Kemal Aslan’ın hayatından kesitlerin anlatıldığı üye katılım törenine katılanlar duygulu anlar yaşadı. Kemal Aslan’ın hayatından kesitlerin sunulduğu sinevizyon gösterisi sırasında katılımcılardan bazıları gözyaşlarını tutamadı.

Kartal Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törene Kartal belediye Başkan Yardımcılarından Adem Uçar, Cengiz Türkmen, Emekli Amiral Türker Ertürk, Yazar Elfin Tataroğlu, CHP Kartal Genel Sekreteri Mert Polat, Kadın Kolları Başkanı Birgül Karababa ve CHP’li yöneticiler, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Dilruba Oğulcuklu ve yönetim kurulu üyeleri, Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Gülay Şakar, Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanı Eray Ekim, Kartal Gazeteciler Dernek Başkanı Selim Akdoğan, Kartal Belediyesi CHP’li Meclis Üyeleri, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program Mustafa kemal Atatürk ve silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra sırasıyla ADD Kartal Şube Başkanı Hülya Arıkan, Emekli Amiral Türker Ertürk ve Yazar Elfin Tataroğlu’nun merhum Kemal Aslan’ı anma konuşmalarıyla devam etti. Aslan’ın mücadeleci ve dürüst kişiliğinin altının çizildiği konuşmalarda, bundan sonrada onun mücadelesinin ADD çatısı altında yaşatılacağı vurgulandı.

Konuşmaların ardından yeni üyelere rozetleri takdim edildi.