İYİ Parti Kartal’dan Duygulandıran Ziyaret

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde Nezih Huzurevi sakinleri ile bir araya geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Soğanlık’ta bulunan Nezih Huzurevine gelen İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Dilruba Oğulcuklu ve yönetim kurulu üyeleri, huzurevi sakinlerini tek tek ziyaret ederek karanfil verdi. Huzurevi sakinleri ile yakından ilgilenen Oğulcuklu, zaman zaman duygusal anlar da yaşadı.

Ziyaretten çok memnun kalan huzurevi sakinleri, İYİ Parti İlçe Başkanı Dilruba Oğulcuklu’ya teşekkür edip başarılar dilediler.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Dilruba Oğulcuklu; “Bugün 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle bir ziyaret gerçekleştirdik. Burayı tercih etmemizin nedeni ismini çok sık duyduğumuz bir yer olması. Ayrıca burası önceden benimde mezun olduğum liseydi. Onun için benim için ayrı bir önemi vardı. Bugün siyaset yapma yeri değil ama yaşlılarımızın maalesef gerekli ihtiyaçları giderilemiyor. Emeklilerimizin hali ortadayken bu tarz yerlerden herkes yararlanamıyor. Ben herkesin muhteşem bir hayat sürmesi dileğiyle tekrar 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyorum. Bütün insanların gençliğinin kıymetini bilip, yaşlanınca da böyle nezih yerlerde hizmet görmelerini temenni ediyorum” dedi.

Kurum yetkilisi Ahmet Demirbaş ise yaptığı açıklamada; “Kurumuzum da bakıma muhtaç misafirlerimizi ağırlıyoruz. Yaşlılarımıza kaliteli bir yaşam sunmak için sürekli çabalıyoruz. İsmimiz gibi nezih bir ortamda onlara bakmaya çalışıyoruz. Bugün 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle tüm yaşlılarımızın gününü kutluyorum. Bir değil 365 gün yaşlılarımızın hatırlanmasını diliyorum” dedi.