CHP Kartal Seçime Hazır

CHP PM üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan 14 Mayıs genel seçimleri kapsamında Kartal’da saha çalışmalarını sürdürüyor…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Kartal İlçe Yöneticileri ile birlikte Kartal’da bir dizi seçim çalışması gerçekleştiren CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Kartal Yalı mahallesinde bulunan kısa adı SİYAD olan Sinoplular Yardımlaşma ve Kültür Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Ardından Kartal Çavuşoğlu mahallesinde bulunan kısa adı KARGÜMDER olan Kartal Gümüşhaneliler Derneği’ne geçtiler ve orada da mahalleli ve partililerle bir araya geldiler.

Ziyarette Tahsin Tarhan’a CHP Kartal İlçe Başkan’ı Süleyman Uzunok, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı İmam Aydın, Kartal Belediye Başkan Danışman’ı Düzgün çapar ,Kartal Belediye Meclis Üyesi ve Kartal Belediyespor Kulüp Başkan’ı Umut Daştan,CHP Kartal İlçe Yöneticisi Mehtap Erdoğdu eşlik ettiler.

Yapılan ziyaretlerde başta seçim güvenliği olmak üzere, seçim sürecinde yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduklarını ve çalışmalarının süreceğini, sahada aktif bir şekilde ziyaretlerine devam edeceğini belirten Tarhan “14 Mayıs’ta Türkiye’ye bahar gelecek, sana söz, Türkiye hakkını alacak” dedi.