Serdal Adalı’dan flaş Konoplyanka açıklaması!

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Serdal Adalı, transfer gündemi hakkında flaş açıklamalarda bulundu. beIN SPORTS’tan Gürler Akgün’ün sorularını yanıtlayan Serdal Adalı, Martins Indi ve Konoplyanka transferi hakkında da konuştu. İşte Adalı’nın yaptığı açıklamalar: “TRANSFER YAPACAĞIZ AMA- “Transfer yapacağız ama öyle sırf transfer yapmak için de transfer yapmayacağız. Camiamız biliyor, zaten bunu da beklemiyorlar. Bir iki haftaya..

Serdal Adalı’dan flaş Konoplyanka açıklaması!
Yazar : Tarih : Okunma : 56 views Yorum Yap

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Serdal Adalı, transfer gündemi hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

beIN SPORTS’tan Gürler Akgün’ün sorularını yanıtlayan Serdal Adalı, Martins Indi ve Konoplyanka transferi hakkında da konuştu.

İşte Adalı’nın yaptığı açıklamalar:

“TRANSFER YAPACAĞIZ AMA-

“Transfer yapacağız ama öyle sırf transfer yapmak için de transfer yapmayacağız. Camiamız biliyor, zaten bunu da beklemiyorlar. Bir iki haftaya kadar tüm transferleri tamamlayıp takım sezona hazır hale gelecek.”

-BİR SOL STOPER ARIYORUZ-

Bruno Martins Indi’nin transferi ile ilgili sorulan soruya Serdal Adalı, “Bir stoper arayışımız var. Bri sol stoper arıyoruz. Onunla ilgili 3-4 altrernatifimiz var. Onlar üzerinde çalışıyoruz. Çok uzun sürmeyecek bir dönemde de biteceğini düşünüyorum. İsim veremem, 3-4 tane önemli futbolcu alternatifimiz var. Zaten bu isimler, hocamızın kendi istediği futbolcular. Bunlardan birini alıp geleceğiz.”

KONOPLYANKA’NIN ŞARTLARI ÇOK ÖNEMLİ-

Yevhen Konoplyanka’nın transferi konusunda Serdal Adalı, “Konoplyanka, teknik ekibin de aşırı istediği bir isim değil. İlerleyen günlerde önümüze ne gelir, ne çıkar, işin mali kısmınada da ne olur, ona göre karar veririz. Sanırım kendi de bir açıklama yapmış “Beşiktaş’a gitmek istiyorum” diye. Bakarız, önümüze bir gelsin. Şartları da tabii ki çok önemli. Takım içindeki dengeleri bozmadan bazı şeyleri götürmemiz lazım”

“KONOPLANYKA İHTİMALLER ARASINDA”

Konoplyanka ihtimaller arasında olup olmadığı ile ilgili soruyu da yanıtlayan Adalı, “İhtimaller arasında var tabii, her futbolcu var. Hocanın istediği belli noktalar var, önceliğimiz bunlar. Bir an önce de o transferleri yapmak ve bitirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

haberkartal (admin@haberkartal.com)