İşte Beşiktaş’ın Miguel Trauco için yaptığı transfer teklifi!

Adriano’nun takımdan ayrılmasının ardından sol bek arayışlarına geçen Beşiktaş’la ilgili Peru basınından gündem yaratan bir transfer iddiası geldi. Siyah Beyazlılar’ın bir süredir peşinden koştuğu Miguel Trauco için Flamengo’ya teklifte bulunduğu öne sürüldü. Adriano‘nun takımdan ayrılmasının ardından sol bek arayışlarına geçen Beşiktaş‘ın Brezilya ligi ekiplerinden Flamengo‘da forma giyen Perulu futbolcu Miguel Trauco‘yla ilgilendiği iddia ediliyordu. Oyuncunun ülkesinde yayım yapan..

İşte Beşiktaş’ın Miguel Trauco için yaptığı transfer teklifi!
Yazar : Tarih : Okunma : 55 views Yorum Yap

Adriano’nun takımdan ayrılmasının ardından sol bek arayışlarına geçen Beşiktaş’la ilgili Peru basınından gündem yaratan bir transfer iddiası geldi. Siyah Beyazlılar’ın bir süredir peşinden koştuğu Miguel Trauco için Flamengo’ya teklifte bulunduğu öne sürüldü.

Adriano‘nun takımdan ayrılmasının ardından sol bek arayışlarına geçen Beşiktaş‘ın Brezilya ligi ekiplerinden Flamengo‘da forma giyen Perulu futbolcu Miguel Trauco‘yla ilgilendiği iddia ediliyordu. Oyuncunun ülkesinde yayım yapan Diario Voces gazetesi ise bugün konuyla ilgili olarak gündem yaratan bir iddia ortaya attı.

Gazete, Siyah Beyazlı yönetimin sözleşmesi yıl sonunda bitecek olan 26 yaşındaki futbolcunun transferi için Flamengo’ya 1 milyon euro önerdiğini bulunduğunu ileri sürdü. Haberde Brezilya kulübünün bu teklife vereceği yanıtınsa Trauco’nun peşindeki bir başka takım olan Saint-Etienne‘den gelecek teklife göre şekilleneceği kaydedildi.

haberkartal (admin@haberkartal.com)